Отборът на Монако остави кризата в резултатите зад гърба си,

...

Монако поглежда към подиума след успех над Нант

Отборът на Монако остави рецесията в резултатите зад тила си, откакто реализира четвърта победа в последните си пет мача и към този момент е единствено на две точки от подиума в Лига 1. В петък вечер монегаските се постановиха с 1:0 при гостуването на втория във краткотрайното класиране Нант в откриващия дуел на 11-ия кръг. Така играчите на треньора Леонардо Жардим към този момент събраха 15 точки и се изкамиха на осмата позиция. " Канарчетата " пък са с 19 и не съумяха да съкратят изоставането от водача Пари Сен Жермен, който води с 24 и има мач по-малко. В воин за Монако на стадион " Ла Божоар " се трансформира Уисам Бен Йедер, който вкара единственото попадение в мача в 22-ата минута. МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА
Лига 1 11 кръг, петък 25 октомври  Нант 0:1краен резулат  Монако