Отборът на Манчестър Юнайтед постигна минимална победа с 1:0 при

...

Манчестър Юнайтед надви Омония Никозия с гол в 93-ата минута

Отборът на Манчестър Юнайтед реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Омония Никозия в мач от четвъртия кръг на група Е в Лига Европа.

Единственото попадение на стадион „ Олд Трафорд “ бе маркирано в третата минута от добавеното време на срещата, когато Джейдън Санчо стреля от далечно разстояние по посока врата на кипърския отбор, само че топката с огромна доза шанс се озова в краката на Скот Мактоминей наоколо до вратарското поле и футболистът на „ алените дяволи “ в невъзмутим изстрел се разпечата вратата, защитавана от стража Франсис Узохо.

В класирането отборът на Ерик загар Хаг е втори с актив от девет точки, на три пункта зад водача Реал Сосиедад. Третото място заема Шериф Тираспол с три точки, до момента в който на дъното е Омония Никозия без точков актив.