Отборът на Манчестър Юнайтед победи Уотфорд с 4:2 като гост

...

Манчестър Юнайтед потрепери в края, но се справи с Уотфорд

Отборът на Манчестър Юнайтед победи Уотфорд с 4:2 като посетител в дуел от междинния 14-и кръг на британското състезание.

"Червените дяволи" дръпнаха с 3:0 до 32-ата минута с два гола на Ашли Йънг и един на Антони Марсиал, само че в края имаха съществени проблеми. В 77-ата минута капитанът на "стършелите" Трой Дийни понижи преднината от дузпа, а в 84-ата Абдулай Дукуре върна интригата в мача. Джеси Лингард обаче се разписа две минути по-късно след самостоятелна акция и дефинитивно попари очакванията на 20 000 фенове по трибуните на „ Викаридж Роуд ”.

В други мачове от кръга Уест Бромич Албиън и Нюкасъл не излъчиха победител - 2:2, Лестър надделя Тотнъм с 2:1, а Брайтън и Кристъл Палас записаха нулево тъждество.

Манчестър Юнайтед редуцира на пет точки разликата с водача Манчестър Сити, който през днешния ден посреща Саутхемптън. /БГНЕС
Източник: bgnes.com