Отборът на Лудогорец записа първа победа през 2019 г. Шампионите

...

"Лудогорец" най-после победи

Отборът на " Лудогорец " записа първа победа през 2019 година Шампионите се постановиха с 2:0 над " Ботев " Враца в мач от 24-ия кръг на Първа лига.

Така " орлите " прекъснаха серията си от три срещи без триумф, до момента в който врачани записаха трето следващо проваляне. Те остават на 10-а позиция в класирането.
" Витоша " отмъкна точка на " Етър " със противоречива дузпа Равенство 1:1 на стадиона в Бистрица
В началото на мача гостите от Враца имаха повече и по-добри голови положения, само че Антон Огнянов, Даниел Генов и Валери Домовчийски ги пропиляха.

Домакините откриха резултата след гол с глава на Козмин Моци в 33-ата минута. Те нанесоха втория си и финален удар пет минути по-късно, когато Клаудиу Кешерю удвои с изстрел от дъгата на наказателното поле.

През второто полувреме на няколко пъти футболистите на " Ботев " пробваха да застрашат Пламен Илиев, само че без резултат.
Източник: btvnovinite.bg