Отборът на Локомотив София постигна минимална победа с 1:0 при

...

Локомотив София победи Ботев Враца с гол от дузпа в повторния дебют на Стойчо Стоев

Отборът на Локомотив София реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Ботев Враца в предпоследния дуел от откриващия кръг на новия сезон в Първа лига.

Единственото попадение на стадион „ Локомотив “ в столичния квартал „ Надежда “ бе маркирано в 58-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушаване на Луис Фелипе от състава на врачани против рисково навлезлия отдясно в наказателното поле Карлос Франса. Зад топката застана Димитър Митков, който се разписа в долния десен ъгъл на вратаря Георги Гинчев.

В класирането „ червено-черните “ заемат четвъртото място с актив от три точки, до момента в който Ботев Враца е предпоследен без точков актив. Лидер е новакът в елита Крумовград.