Отборът на Локомотив София победи на собствен терен Левски с

...
Отборът на Локомотив София победи на собствен терен Левски с
Коментари Харесай

Локомотив София победи Левски в столичното дерби

Отборът на Локомотив София победи на личен терен Левски с 3:2 в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Развръзката в столичното дерби пристигна в продължението на срещата, като на два пъти „ сините “ успяваха да се върнат в срещата, откакто допускаха да „ железничарите “ да поведат в резултата. Във втората минута на добавеното време Илия Димитров донесе триумфа на своя отбор за крайното 3:2.

Срещата стартира доста неприятно за състава на Станимир Стоилов, откакто Красимир Милошев откри резултата в 8-ата минута. Малко по-късно Ноа Сонко Сундберг получи травма и беше откаран с кола за спешна помощ.

Гостите съумяха да изравнят в 19-ата минута с точно осъществяване на директен свободен удар на Георги Миланов.

Красимир Милошев с мощен удар да отдалеченост още веднъж съумя да преодолее стража Пламен Андреев за 2:1. В 74-ата минута Патрик-Габриел Галчев направи резултата 2:2 с мощен шут отдалеко. В края на срещата Илия Димитров се възползва от превъзходен пас на Димо Бакалов, с цел да донесе успеха на Локо София.

С трите точки " железничарите " се изкачиха до 8-о място във краткотрайното класиране с 15 точки, колкото има и Левски на 6-а позиция, само че „ сините “ имат три мача по-малко, поради отсрочените срещи за присъединяване им в Европа.





Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:

Instagram:

Фейсбук:

LinkedIn:

TikTok:
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР