Отборът на Локомотив Пловдив завърши наравно 1:1 с руския Пари

...

Локомотив Пд направи хикс в последната си контрола в Турция

Отборът на Локомотив Пловдив приключи наедно 1:1 с съветския Пари Нижни Новгород в последната контрола на " смърфовете ", която те ще изиграят по време на зимната си подготовка в Анталия, Турция.

Футболистите на Александър Томаш откриха резултата в 20-та минута, когато прецизен бе Бабакар Дион, само че малко след началото на втората част Вячеслав Кротов изравни за съветския отбор.

По този метод Локомотив Пд завършва лагера си в южната ни съседка с актив от една победа, едно тъждество и три провали.

" Черно-белите " се прибират в България на 30 януари (вторник), а в края на идната седмица ще изиграят и последната си инспекция преди рестарта на българското състезание. Съперник в нея ще бъде втородивизионния Марица Пловдив, а мачът ще се организира в петък или събота.