Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) победи с 2:1 Поморие като

...

Локо с първа победа за годината

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) победи с 2:1 Поморие като посетител и записва първи триумф във Втора лига през 2019 година. В воин за отбора на Красимир Мечев се трансформира 19-годишният Тони Иванов. Нападателят откри резултата с прецизен удар в осмата минута, а 12 по-късно още веднъж накара стража Мартин Теменлиев да бърка в мрежата си. След почивката домакините от Поморие върнаха едно попадение посредством Милен Танев, само че до тъждество по този начин и не се стигна. Победата дава значима доза въздух на Локомотив, който се бори за своето оцеляване във втория ешелон. Срещата край морето ще се запомни и с двата червени картона, които реферът Владимир Вълков сподели - на Стоян Кижев и Стивън Славков.