Отборът на Лийдс победи трудно с 2:1 при визитата си

...

Лийдс срази Норич след луди четири минути

Отборът на Лийдс победи мъчно с 2:1 при визитата си на Норич. Всичките три гола паднаха в границите на 4 минути – сред 56-та и 60та.

След относително постното първо полувреме, през втората част двата отбора предложиха същински театър. Десет минути след началото на частта Рафиня бе открит добре на границата на наказателното поле и с няколко залъгващи придвижвания преодоля двама противникови бранители, след което откри мрежата на Тим Крул.

120 секунди по-късно Андрю Омобиделе изравни с глава, извисявайки се над всички в наказателното поле след корнер.

Головата фиеста обаче не спря дотук и в ответната офанзива Родриго с прекрасен отдалечен удар възвърне преднината за момчетата на Марсело Биелса, с което донесе и скъпата победа.