Отборът на Ливерпул е на крачка от финалът в Шампионската

...

Ливерпул на крачка на финал, Рома мечтае за чудо

Отборът на Ливерпул е на крачка от финалът в Шампионската лига, откакто през вчерашния ден разруши отбора на Рома с 5:2. Мърсисайдци поведоха с 5:0, само че позволиха два гола в самия завършек на мача, което дава опция на Рома да повтори чудото от четвъртфиналите, когато в профил Барселона след 1:4 в първия мач.
Мохамед Салах направи следващото си зрелищно шоу. Египетският национал вкара първите два гола и подаде за идващите два. С два гола и две асистенции се отличи и Роберто Фирмино, а петото попадение за домакините беше дело на Садио Мане.

Отпускане в последните минути разреши на " Рома " да върне два гола посредством Един Джеко и Диего Пероти от дузпа. Вероятно роля за това изигра и промяната на Салах.