Отборът на Ливърпул записа разгромна победа с 5:0 над Уотфорд

...

Салах блести с четири гола при разгром над Уотфорд

Отборът на Ливърпул записа разгромна победа с 5:0 над Уотфорд в мач от 31-ия кръг във Висшата лига, написа topsport.bg. Четири от попаденията бяха дело на Мохамед Салах, който стремително се е запътил към голмайсторския приз през този сезон, задминавайки Хари Кейн.

Египтянинът откри головата си сметка още в 4-ата минута, преодолявайки съперниковия вратар с лекост за 1:0. Следващото му попадение пристигна чак в заключителните минути на първата част, когато Салах получи хубаво подаване от Робъртсън и незабавно запрати топката в мрежата за 2:0.

В 50-ата минута, за многообразие, във вратата на "стършелите " се разписа и Роберто Фирмино, който направи резултата типичен - 3:0.

В 78-ата и 86-ата минута, Салах означи своя гол №3 и №4, оформяйки крайното 5:0 в интерес на "мърсисайдци ".
Източник: fakti.bg