Отборът на Левски записа едва втора победа от началото на

...

"Левски" победи "Берое" с 10 души

Отборът на " Левски " записа едвам втора победа от началото на сезона в Първа лига, откакто постиган домашен триумф над " Берое " с 2:1.

Христофор Хубчев вкара първия гол, само че няколко минути по-късно остави отбора си с 10 души, а Борислав Цонев означи красиво попадение от далечно разстояние. След почивката Кийлън Лебон вкара за " Берое ".

В този мач " сините " бяха водени от краткотрайния треньор Тодор Симов след оставката на Живко Миланов.

Снимка: Lap.bg

Домакините имаха преимущество, само че мъчно създаваха положения. В 31-ата минута Христофор Хубчев се разписа с глава от близко, само че пет минути по-късно беше изпъден за жестоко нарушаване против Христо Митев.

В края на първото полувреме Борислав Цонев удвои и за " Левски " със страховит удар от повече от 30 метра.

" Берое " понижи изоставането си в 64-ата минута, когато Кийлън Лебон се разписа от границата на наказателното поле.
Източник: btvnovinite.bg