Отборът на Левски триумфира в тазгодишното издание на турнира за

...
Отборът на Левски триумфира в тазгодишното издание на турнира за
Коментари Харесай

Левски е новият носител на Купата на България по футбол

Отборът на Левски победи в тазгодишното издание на шампионата за Купата на България по футбол. Във финалния дуел от конкуренцията " сините " реализираха победа с 1:0 над безконечния си противник ЦСКА.

Единственото попадение в срещата на Националния стадион " Васил Левски " бе маркирано в 57-ата минута. Илиян Стефанов стреля към дъгата на наказателното поле на " алените ", а топката рикошира в капитана на " армейците " Мено Кох и влетя неспасяемо в долния десен ъгъл на вратаря Густаво Бусато.

За състава на Станимир Стоилов това е първи извоюван трофей от 2009 година насам, когато Левски завоюва своята 26-а купа на България по футбол. Купата на България е и първото отличие са самия Стоилов, откакто се завърна отпред на " сините " през септември предходната година.

Очаквайте детайлности!
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР