Отборът на Левски победи с 2:1 малтийския Гзира Юнайтед в

...

Левски завърши с победа предсезонната си подготовка в Малта

Отборът на Левски победи с 2:1 малтийския Гзира Юнайтед в последната контролна среща от зимната си подготовка.

Възпитаниците на Делио Роси откриха резултата в 21-та минута посредством попадение на Давид Яблонски. Четвъртият в малтийското състезание изравни резултата в 37-та минута, откакто Самб се възползва по съвършен метод от групова неточност в защитата на „ сините “.

След почивката българският тим стигна справедливо до успеха, а тя пристигна след дебютен гол на новото попълнение на тима Фелипе Нашсименто. Португалецът бе прецизен от бялата точка в 52-та минута, с което оформи и крайното 2:1

При престоя си в Малта „ сините “ записаха общо три победи, едно тъждество и едно проваляне.

Играчите на Делио Роси се завръщат в София във вторник. Италианският експерт и полузащитникът Роман Прохазка ще дадат конференция в 13:30 в залата на ДЮШ на стадион „ Виваком Арена Георги Аспарухов “. /БГНЕС
Източник: bgnes.com