Отборът на Левски допусна първа загуба през 2020 година. Тимът

...

Украинци биха Левски на финала на лагера в Турция

Отборът на Левски позволи първа загуба през 2020 година. Тимът на Петър Хубчев отстъпи с 1:2 против украинския Олександрия в Белек. Така " сините " приключиха подготвителния си лагер в Турция с три победи и едно проваляне. Двубоят против бронзовите медалисти на Украйна беше генерална подготовка за 26-кратните първенци преди старта на сезона в efbet Лига против ЦСКА-София на 15 февруари.

Хубавата вест за столичани е, че голмайсторът от предишния сезон Станислав Костов се отпуши и вкара първо попадение от осем месеца. Голаджията се разписа от дузпа в 76-ата минута, откакто влезе запаса. Преди него Ситоло (33) и Задерака (60) дадоха два гола задатък на украинците. Секунди преди края след меле сред двата отбора Горанов и Безбородко бяха изгонени.

Първата заплаха в мача бе в 5-ата минута, когато украинците получиха право да изпълнят директен свободен удар. След неговото осъществяване топката се отби в стената и попадна в крайници на украински футболист, който стреля, само че Миятович мазета.
Източник: fakti.bg