Отборът на Левски 2007 (Левски) спечели с 2:1 гостуването си

...

Левски 2007 удари Спартак с пожарникар и полицай в състава

Отборът на Левски 2007 (Левски) завоюва с 2:1 гостуването си на Спартак (Плевен) в една от забавните срещи от кръга в Северозападна Трета лига. В състава на гостите от град Левски личаха любопитни играчи - пожарникарят Иво Върбанов и служителят на реда Цветан Петров, които са част от полицейския народен отбор.

Преди началото пък едно плевенско куче на игрището развесели феновете. В началото Любомир Тодоров пропуща да даде задатък за гостите, само че в последните секунди на първата част нападателят на Левски 2007 се реваншира. Той матира с глава вратаря на Спартак след чудесна офанзива на своите сътрудници. В 73-ата минута Христо Спасов изравни с прецизен удар от дузпа, само че в 84-ата минута Ивайло Иванов вкара ужасно попадение, прехвърляйки стража на домакините от надалеч.

Така успеха отиде на сметката на гостите, а бъдещето на Спартак (Плевен) остава неразбираемо.

Спартак (Пл) - Левски 2007 1:2

0:1 Тодоров (45)
1:1 Спасов (73 - дузпа)
1:2 Иванов (84)

Снимка: Емона Цончева, Sportal.bg