Отборът на Лестър Сити постигна изключителна победа при домакинството си

...

Това ли бе последният мач на Солскяер? И Лестър триумфира срещу слаб Ман Юнайтед

Отборът на Лестър Сити реализира изключителна победа при семейството си на Манчестър Юнайтед с резултат 4:2 в мач-спектакъл от 8-ия кръг на британската Висша лига.

Мейсън Грийнууд даде звук за головото шоу в 19-ата с приказен удар от отдалеченост, а Юри Тилеманс изравни в 31-ата минута с ново красиво осъществяване.

Чаглар Союнджу донесе цялостния поврат за домакините в 78-ата, а Маркъс Рашфорд се завърна в игра и изравни 82-ата минута. Секунди по-късно Джейми Варди още веднъж даде задатък на " лисиците ",а резервата Патсон Дака оформи крайния резултат в добавеното време на срещата.

В останалите дуели от британската Висша лига, стартирали в 17:00 българско време, Саутхемптън завоюва семейството си на Лийдс с 1:0, Уулвърхемптън реализира трагичен триумф с 3:2 при гостуването си на Астън Вила, Норич и Брайтън направиха 0:0 на терена на " канарчетата ", а първенецът Манчестър Сити завоюва семейството си на Бърнли с 2:0.
Източник: fakti.bg