Отборът на Лариса записа важна победа с 4:2 в домакинството

...

Хубчев с асистенция при голово шоу на Лариса

Отборът на Лариса записа значима победа с 4:2 в семейството си на Панайтоликос от 27-ия кръг на гръката Супер лига. Това бе значим триумф за домакините в борбата за оцеляване в елита. Цял мач за Лариса записа българският бранител Христофор Хубчев, който даже се регистрира с асистенция за четвъртото попадение.

Мачът не стартира добре за домакините, които позволиха гол още в 1-ата минута, дело на Морар. Още до края на първото полувреме обаче Лариса направи побрат до 3:1 с попадения на Милосавлевич в 9-ата, Голиас в 14-ата и Назлидис в 42-ата минута от дузпа.

В 57-ата минута резултатът набъбна на 4:1, откакто Хубчев центрира отляво за Аганович, който също записа името си измежду голмайсторите.

В 61-ата минута пък Масурас си вкара автогол и оформи крайното 4:2.

С този триумф Лариса събра актив от 29 точки и излезе на 12-ото място в класирането. Панайтоликос пък е 9-ти с 32 точки.