Отборът на Кьолн надви като гост с 2:1 Фрайбург в

...

Кьолн обърна Фрайбург за първа победа

Отборът на Кьолн надделя като посетител с 2:1 Фрайбург в среща от третия кръг на Бундеслигата. “Козлите” изковаха първи триумф след завръщането си в немския хайлайф. Фрайбург пък загуби първи точки след победните си два кръга. В 37-ата Кингсли Шиндлер прати топката в мрежата. След консултация с ВАР съдията анулира гола поради нарушаване в центъра, след което последва контраатаката за гола. В 40-ата домакините откриха резултата и този път попадението " оцеля ". Рафаел Шихос си означи атрактивен автогол: засече топката с крайник, без да е притиснат от никого, и я насочи към далечния ъгъл - 1:0. В 52-рата " козлите " изравниха. Завърналият се Антони Модест осъществя с глава, благодарение на напречната греда. В 90-ата Кьолн взе трите точки след страховит рейд и удар с левия крайник на Елис Скири. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Бундеслига 3 кръг, събота 31 август  Фрайбург 1:2краен резулат  Кьолн