Отборът на Крумовград постигна минимална, но ценна победа с 1:0

...

Крумовград победи Етър като гости и измести болярите“ от първото място във Втора лига

Отборът на Крумовград реализира минимална, само че скъпа победа с 1:0 при визитата си на Етър Велико Търново в дербито от 14-ия кръг на Втора лига.

Единственото попадение на стадион „ Ивайло “ в старопрестолния град бе маркирано в 47-ата минута, когато Джунейт Яшар завоюва висока топка в центъра на терена, напредна в половината на „ болярите “ и с дълъг пас по земя изведе Ахмед Осман отляво в наказателното поле на Етър. Останал очи в очи с вратаря Станислав Нисторов, Осман с удар от придвижване с външната част на десния крайник се разписа в далечния низък ляв ъгъл на вратата.

В класирането съставът на Велислав Вуцов събра актив от 27 точки и измести от първото място отбора на Етър, който има 26 пункта.