Отборът на Кроули поднесе изненадата във втория кръг на Купата

...

Фулъм излетя от Купата на Лигата

Отборът на Кроули сервира изненадата във втория кръг на Купата на Лигата в Англия. Четвъртодивизионният отбор победи с 2:0 елитния Фулъм и го изхвърли от шампионата. Точни за триумфа на Кроули бяха Том Никълс в 16-ата и Джеймс Балагизи в 49-ата минута.

Останалите елитни тимове, които започнаха присъединяване си в конкуренцията, нямаха сходни проблеми и не престават напред. Бърнли завоюва с 1:0 против Шрюсбъри, Астън Вила отнесе с 4:1 Болтън, Нотингам направи 3:0 против Гримсби, същият резултат записа и Саутхамптън над Кейбрридж Юнайтед, Кристъл Палас се наложи с 2:0 над Оксфорд, Уулвърхамптън победи с 2:1 Престън, а Евертън измъкна минимално 1:0 от Флийтууд.

Най-трудно до третия кръг се добра Лестър, който се нуждаеше от дузпи, с цел да в профил Стокпорт. В постоянното време и продълженията не паднаха голове, а при осъществяванията от бялата точка " лисиците " се постановиха с 3:1 точни изстрела. Също с дузпи Борнемут в профил Норич.