Отборът на Краснодар победи с 2:0 Арсенал (Тула) в домакинството

...

Загуба за Георги Костадинов и Арсенал в Краснодар

Отборът на Краснодар победи с 2:0 Арсенал (Тула) в семейството си от 11-ия кръг на Премиер лигата на Русия. Цял мач за гостите записа българският национал Георги Костадинов.

Ари даде преднина на Краснодар от дузпа в 38-ата минута, която самичък си създаде.

Вторият гол означи Магомед-Шапи Сулейманов в 63-ата минута. Негов удар първо бе отразен от вратаря, само че при втория опит той не сгреши от близко.

В края домакините приключиха с 10 души, откакто Тони Вилена получи втори жълт и червен картон в добавеното време на мача.

С този триумф Краснодар се намира на 3-ото място с 23 точки в актива си. Арсенал пък записа четвърти следващ мач без триумф и падна до 8-ото място с 14 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ
Премиер Лига 11 кръг, неделя 29 септември  Краснодар 2:0краен резулат  Арсенал Тула