Отборът на "Ком" (Берковица) победи с 2:1 "Сливнишки герой" в

...

Ком/Берковица/ с трета победа в летните контроли

Отборът на "Ком " (Берковица) победи с 2:1 "Сливнишки воин " в контролна среща, играна в Сливница. Домакините откриха резултата още във втората минута от дузпа, която бе дълго оспорвана от футболистите на гостите. Те от своя страна също упорстваха за такава за игра с ръка, само че сигнал не последва. 1:1 направи голмайсторът на берковчани Гълъб Герасимов (на снимката) в 41-та мин., който приключи с удар във вратата неразгадана за съперника композиция сред Цветан Цветанов-Кебапа и Александър Соколов.
"Ком " продължи да управлява дейностите на терена и след почивката и в 80-та мин. Пламен Ненов извърши тъкмо отсъдената дузпа и донесе третата победа за берковския отбор от началото на лятната предсезонна подготовка.
Източник: bulnews.bg