Отборът на Кишварда продължава да буксува. Янис Карабельов и компания

...

Карабельов и компания отново останаха без победа

Отборът на Кишварда продължава да буксува. Янис Карабельов и компания записаха 12-ти следващ мач без победа във всички шампионати, откакто направиха 2:2 с новобранеца Хонвед вкъщи. Срещата бе от 29-ия кръг на шампионата на Унгария, а българския национал записа 90 минути за своя отбор.

Кишварда на два пъти повеждаше в резултата с попадения на Ясмин Мешанович в 28-ата и 65-ата минута, само че и двата пъти гостите успяваха да изравнят, първо посредством Ненад Лукич в 32-рата, а по-късно и посредством Золан Кереши в 82-рата минута.

След това реми Кишварда остава на 7-ото място с 37 точки. Хонвед пък е на предпоследната 11-та позиция с 29 точки.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.