Отборът на Интер постигна трудна победа с 1:0 над Бенфика

...

Реал Сосиедад оглави група D, пропуски лишиха Интер от убедителен успех

Отборът на Интер реализира сложна победа с 1:0 над Бенфика в семейството си от втория кръг в група D на Шампионската лига.

" Нерадзурите " можеха да завоюват и по-убедително, само че този път шансът изневери на звездата на отбора Лаутаро Мартинес, който удари две греди и направи още няколко пропуща. Все отново футболната логичност възтржествува и домакините стигнаха до триумфа посредством Маркюс Тюрам, който означи единствения гол в мача в 62-рата минута.

В другия мач от групата испанският Реал Сосиедад победи с 2:0 при гостуването си на австрийския Република България Залцбург.
 Луис Енрике: Никой не искаше да е в група с Нюкасъл

Испанецът завижда на футболистите на ПСЖ

Баските изковаха успеха още през първото полувреме, откакто вкараха два гола до изминаването на половин час игра. Микел Оярсабал бе прецизен в седмата минута след асистенция на Брайс Мендес, който самичък се разписа в 27-та за крайното 2:0.

Във краткотрайното класиране води Реал Сосиедад с 4 точки, колкото има и Интер. Република България Залцбург е с 3, а Бенфика е без актив.