Отборът на Интер отново беше безпощаден в своя контрола. След

...

Интер отбеляза 7 гола и срещу отбор от Серия “Б”

Отборът на Интер още веднъж беше безмилостен в своя контрола. След успехите си с 5:0 над Лугано и 7:0 над Карарезе в последните дни, през днешния ден “нерадзурите” разгромиха със 7:0 втородивизионния Пиза на “Джузепе Меаца”, на който имаше 1000 фенове.

Интер поведе с четири гола още до 20-ата минута, като точни бяха Ромелу Лукаку, Роберто Галярдини, Лаутаро Мартинес и Кристиан Ериксен. С нови два гола на Лаутаро резултатът набъбна до 6:0 на почивката. През втората част домакините понижиха оборотите и стигнаха единствено до още едно попадение, дело на Ериксен. Така тимът наподобява подготвен за първия си формален мач през сезона, който е след седмица против Фиорентина.
| FULL-TIME

All over at San Siro: it finishes 7-0

Head over to our Фейсбук page or YouTube channel at 23:30 CEST this evening to watch the match in full!