Отборът на Интер Милано постигна минимална домакинска победа с 1:0

...

Интер надхитри Аталанта за четъврти пореден полуфинал в турнира за Купата на Италия

Отборът на Интер Милано реализира минимална домакинска победа с 1:0 против Аталанта в откриващия дуел на четвъртфиналите в шампионата за Купата на Италия.

Единственото попадение на стадион „ Джузепе Меаца “ бе маркирано в 57-ата минута, когато Хакан Чалханоглу комбинира с Лаутаро Мартинес към дъгата на наказателното поле на гостите от Бергамо, аржентинецът с едно допиране подаде топката наляво към Матео Дармиян, който с диагонален изстрел по земя се разписа в далечния низък ляв ъгъл на вратаря Хуан Мусу.

Така „ нерадзурите “ се класираха за четвърта поредна година за полуфиналите в шампионата, където ще опитат да преодолеят новото предизвикателство по пътя си към отбраната на националния трофей на Италия.