Отборът на Интер Маями стигна до равенство 2:2 при визитата

...

Интер Маями измъкна равенството с гол на Луис Суарес в дълбоко в добавеното време при гостуването си на Нешвил

Отборът на Интер Маями стигна до тъждество 2:2 при визитата си на Нешвил в първия мач от осминафиналите на Шампионската лига на КОНКАКАФ.

Тимът от Флорида изоставаше с 0:2 при започване на второто полувреме, само че с помощта на звездите си Лионел Меси и Луис Суарес се добра до доста удобен резултат преди реванша.

Джейкъб Шафелбърг даде преднина на Нешвил в четвъртата минута на мача, а още веднъж той повиши на 2:0 в 47-мата минута.

Малко по-късно Лионел Меси осъществя дежурния си гол за Маями. Аржентинецът бе прецизен с удар от границата на наказателното поле след пас на Луис Суарес и записа четвъртия си гол в четири срещи от началото на сезона.

В 83-тата минута домакините пратиха за трети път топката във вратата на Интер, само че попадението на Шакил Мур бе анулирано поради засада.

Така се стигна до петата минута на добавеното време, когато една многоходова акция на гостите приключи с центриране от десния фланг и с глава Луис Суарес оформия крайния резултат.