Отборът на Интер имаше тежка вечер на своя Джузепе Меаца.

...

Инер спази историческата традиция да играе трудно срещу Парма

Отборът на Интер имаше тежка вечер на своя " Джузепе Меаца ". Селекцията на Антонио Конте записа второ тъждество за сезона в Калчото, откакто направи трагично 2:2 с Парма. В исторически проект грандът постоянно играе мъчно против " дуковете ", като това се удостовери и в последния ден от месец октомври.

По този метод интеристите пропуснаха да се приближат до краткотрайния водач Милан, който даже е с мач по-малко.
 Неволите на Лацио с СOVID-19 не престават

В клуба има още инфектирани играчи

През първата част домакините имаха две положителни положения за гол, само че Перишич и Ашраф Хакими не откриха очертанията на вратата.

Интересно стана малко след паузата, когато желаният тъкмо от Интер - Жервиньо, съумя да даде задатък на гостите. Африканецът показва голяма класа, откакто засече от въздуха съвършено центриране на Ернани и не остави никакъв късмет на Ханданович. Малко по-късно Интер сякаш изравни, само че головият изстрел на Де Врий бе анулиран заради засада.
 Шахтьор и Интер приключиха 0:0 в Шампионската лига
Шахтьор не се даде и на Интер, относително спокоен мач за българския арбитър Георги Кабаков

0:0 в украинската столица

Парма удвои своята преднина в 62-ата минута. Де Врий още веднъж беше в епицентъра на събитията, само че този път ще бъде упоменат с неприятно. Нидерландецът остана безпределно неподвижен при извеждащ пас на Инглезе към Жервиньо. Нападателят не изчака втора покана и без никакво терзание още веднъж донесе наслада за своя отбор.
 Снимка 503301
Източник:

Радващото за Интер бе, че " нерадзурите " бързо се върнаха в мача, защото в идната офанзива Марсело Брозович понижи до 1:2.
 Италиански гранд пожела 33-годишния Жервиньо

Интер желае да възроди кариерата на африканеца

Инеристите се добраха до точката в даденото от съдията продължение. Иван Перишич се оказа най-съобразителен при статично състояние и с глава от близко оформи крайното 2:2.

ИНТЕР - ПАРМА 2:2

0:1 Жервиньо (46 " ), 0:2 Жервиньо (62 " ), 1:2 Брозович (64 " ), 2:2 Перишич (90+2 " )