Отборът на Хъдърсфийлд допусна тежка домакинска загуба от Уест Хем

...

Хъдърсфийлд усети силата на „чуковете“

Отборът на Хъдърсфийлд позволи тежка домакинска загуба от Уест Хем Юнайтед. „ Чуковете “ от Лондон се постановиха с изразителното 4:1 на стадион „ Джон Смитс “ и записаха едвам шестия си триумф от началото на акцията в Англия.

Марк Нобъл откри за лондончани в 25-ата минута, само че малко преди почивката домакините изравниха посредством Джо Лолей. През втората част обаче, Уест Хем не остави никакво подозрение в превъзходството си и след голове на Марко Арнаутович и два на Мануел Лансини, узакони триумфа си.

В същото време последният Суонси завоюва една от редките си точки в Премиършип на негостоприемния „ Сейнт Джеймсис Парк “. „ Лебедите “ повдоха в резултата, само че точката за Нюкасъл завоюва Хоселу, вкарвайки в 68-ата минута.