Отборът на Грузия разгроми Кипър с 4:0 в европейска квалификация

...

Грузия разгроми Кипър

Отборът на Грузия разгроми Кипър с 4:0 в европейска подготовка от Група " А ", която се игра в Тбилиси.

Първото полувреме на мача завърши без гол, само че домакините  откриха резултата незабавно след началото на втората част посредством халфа на Щурм (Грац) Отар Китейшвили.

Голямата фигура в отбора Квича Кварацхелия удвои в 58-ата минута, а 10 преди края на постоянното време Леван Шенгелия направи резултата 3:0. В последните секунди на мача таранът на Аякс Жорж Микаутадзе оформи крайното 4:0 за домакините от дузпа.

Грузия към този момент има две победи в групата и се намира на четвърто място. От своя страна, Кипър към момента не е записал и точка от седем мача в потока. Лидер е Шотландия с 15 точки, следван от Испания с 12, само че и с мач по-малко.