Отборът на Фиорентина записа втора поредна победа в италианската Серия

...

Фиорентина измъкна трите точки в голово шоу на Ренато Дал`Ара

Отборът на Фиорентина записа втора поредна победа в италианската Серия А, като този път надделя като посетител с 3:2 представящият се доста добре отбор на Болоня.

Юсеф Малех откри за „ виолетовите “ в 33-ата минута, само че преднината на отбора на Винченцо Италиано се задържа едвам 9 минути. Муса Бароу осъществя три минути преди почивката, с цел да възвърне равенството на „ Ренато Дал`Ара “.

Шест минути след почивката италианският национал Кристиан Бираги още веднъж даде задатък на отбора от Флоренция, а сръбският нападател Душан Влахович осъществя дузпа в средата на полувремето.

Bologna-Fiorentina 2-3, ai viola il derby dell’Appennino
— TeleNicosia (@Tele_Nicosia)
Шотландският ляв бек Аарън Хикей понижи изоставането за болонци 7 минути преди края, с което оформи крайния резултат.