Отборът на Девня 2005 продължи силното си представяне напролет в

...

13-годишен игра заедно с баща си и вкара гол при успех на Девня

Отборът на Девня 2005 продължи мощното си показване през пролетта в „ А ” регионална група за мъже.

Тимът от долината на химията разруши Бенковски (Бяла) с 4:0 в кв. „ Повеляново ” и се върна на второто място с 34 точки и мач по-малко от водача Тополи 2010, който има 40 пункта.

Любипотно е, че четвъртото попадение за девненци вкара 13-годишният халф Светослав Кателиев, който в последните 15 минути игра паралелно до татко си – президентът на клуба Диян Кателиев. Другите три гола бяха дело на Пламен Иванов.

„ Пуснахме четирима от децата. Евгени Желязков бе титуляр, а синът ми, Свилен Иванов и Генчо Георгиев играха в последните 15-20 минути. Кметът Свилен Шитов бе на трибуните и остана удовлетворен от играта и триумфа ни ”, съобщи за „ Петел ” Диян Кателиев.
Източник: petel.bg