Отборът на Черно море се готви на пълни обороти в

...
Отборът на Черно море се готви на пълни обороти в
Коментари Харесай

Трима “моряци” в лазарета! Култов служител черпи отбора за ЧРД

Отборът на Черно море се готви на цялостни обороти в понижен състав. Днес “моряците ” организираха тежка подготовка на стадион “Младост ” във Варна, която продължи 90 минути.

В заниманието се включи стражът Евгений Боровик, който през вчерашния ден тренира по самостоятелна стратегия. С възпалена връзка на коляното е Цветелин Чунчуков. Нападателят е усетил болежка на тренировката през вчерашния ден и от през днешния ден е с обездвижваща шина. На омекотен режим пък се готви Сукуна, който пропусна мача с Левски поради контузия. Нападателят се завърна от Франция нощес и през днешния ден въртя обиколки на стадиона.



Тази заран Мариян Огнянов мина резонанс, който ще покаже какво тъкмо е положението му. Огнянов бе с болки в коляното и през вчерашния ден също не тренира.



Преди днешната подготовка индивидът, който дава отговор за поддръжката на стадион “Младост ”, почерпи футболистите и спортно-техническия щаб на “моряците ”. Венцислав Ничков, който 17 години работи в ПФК Черно море и Семеен кодекс Черно море, навършва 77 лазарника през днешния ден.



Важно! Това дълго време никой не ни го е казвал, а е толкоз значимо! Никога не носете облекла, които са били..

Влез и виж!



Влез в този момент в най-бързорастящата група в България. Присъедини всички свои другари във "Фейсбук " -

ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко свободно!

https://www.facebook.com/groups/157731821468957/



Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР