Отборът на Черно море остава непобеден в efbet Лига този

...

Трилър във Варна: Черно море и Локомотив Пловдив не се победиха след зрелищно 2:2 на Тича

Отборът на Черно море остава непобеден в efbet Лига този сезон. „ Моряците “ приключиха 2:2 с Локо Пловдив в дербито сред първия и втория в шампионата в 13-ия кръг, игран късно нощес пред цялостния стадион „ Тича “ във Варна. Даниел Димов откри за Черно море в 39-ата минута, само че в даденото продължение на първата част гостите съумяха да стигнат до цялостен поврат след два гола на Ервандо. В 95-ата минута Живко Атанасов с глава вкара за 2:2, а Алекс Фернандес вкара за 3:2 в 101-вата минута, само че попадението бе анулирано от ВАР.

Още в 51-вата секунда на срещата Мазир Сула насочи удар, само че неакуратен. В 11-ата минута Лясков центрира по земя към Минчев, чиито удар беше блокиран. Топката стигна до Христо Иванов, който технично замахна и стреля, само че топката мина настрана от задачата. В 22-рата минута Александър Василев стреля доста мощно от далечна отдалеченост, а топката мина доста покрай страничната греда.

В 24-ата минута Атанас Илиев пусна акуратен пас към Мазир Сула, който стреля, само че около вратата. В 39-ата минута натискът на Черно море даде резултат. След центриране отдясно, атанас Илиев опита да засече със задна ножица, само че кълбото стигна до Сула, който се опита да стреля, само че бе гърдиран и топката попадна в Даниел Димов и той я заби в мрежата за 1:0.

Две минути от продължението обаче Локо Пд изравни. Евандро центрира от директен свободен удар, никой не засече топката и тя влетя във вратата. Само две минути по-късно „ смърфовете “ стигнаха до втори гол и цялостен поврат, откакто Евандро я вкара за 1:2.

В 64-ата минута Димитър Илиев и Кандем направиха двойно подаване, като последният да насочи удар, само че той се оказа прекомерно мощен. В 75-ата минута Локо Пд остана с човек по-малко откакто втори жълт и надлежно червен картон получи Хорхе Сегура, за нарушаване против Мазир Сула.

Малко по-късно Ервандо получи втори жълт картон и остави своите с 9 души в последните минути на дуела във Варна. В 85-ата минута Арлин Дакай засече с глава центриране и прати топката в напречната греда. В 95-ата минута Живко Атанасов засече с глава центриране и осъществя за 2:2.

Съставът на Черно мрое: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Виктор Попов, Цветомир Панов (46-Алекс Фернандес), Васил Панайотов, Даниел Димов (68-Арлинд Дакай), Едгар Пашеко (59-Мишаел Алвес), Александър Василев, Мазир Сула, Атанас Илиев (59-Исмаил Иса).
Източник: moreto.net