Отборът на Черно море допусна загуба с 0:3 при гостуването

...

Черно море със загуба в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море позволи загуба с 0:3 при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 19 години.

“Моряците ”, водени от Мартин Христов, бяха без двама от главните си футболисти – вратарят Иван Дичевски и нападателят Денислав Ангелов, който бяха с представителния отбор в Пловдив за мача с Арда. Ангелов даже дебютира за мъжете в срещата под тепетата.

Варненци позволиха гол през първото полувреме. Николай Маринов от домакините осъществя за 1:0. При този резултат приключи първата част. Гостите имаха своите шансове, само че не можаха да се възползват от основаните обстановки.

След почивката Берое вкара втори гол от дузпа посредством Стоян Вергиев, а Иван Георгиев оформи крайния резултат малко по-късно. В последните минути на дуела “моряците ” пропуснаха да понижат.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!