Отборът на Брацигово победи с 5:4 Чико (Бяга) в истински

...

Трилър с 9 гола в битката на върха в Брацигово

Отборът на Брацигово победи с 5:4 Чико (Бяга) в същински трилър в борбата за първото място на " А " на регионална група - зона Пазарджик. На стадион " Христо Гюлеметов - Бонбона " домакините започнаха стремително срещата от 10-ия кръг, като в 8-ата минута водеха към този момент с 3:0. Илиан Панчев и Николай Манчев на два пъти пратиха топката в мрежата на гостите. Тимът на Чико Бяга върна два гола посредством Станислав Чочков, а в последната минута на първата част Веселин Банчев направи 4:2.

През второто полувреме ситуациите продължиха пред двете порти, а головете продължиха да падат. Първо гостите понижиха на 3:4, а след което Банчев вкара втория си гол в мача, връщайки преднината от два гола на Брацигово. Георги Василев означи последното попадение в мача, само че все пак Брацигово завоюва с 5:4.

Така домакините стопираха победната серия на Чико (Бяга) от девет следващи победни, записвайки девети триумф в тази акция. Брацигово измести от върха Чико (Бяга), като двата отбора имат 27 точки,