Отборът на Ботев Враца допусна минимално поражение с 0:1 от

...

Ботев Враца отстъпи минимално на Партизан в първата си контрола в Кипър

Отборът на Ботев Враца позволи минимално проваляне с 0:1 от сръбския гранд Партизан Белград по време на първата си инспекция от подготвителния лагер в Кипър.

Футболистите на Христо Янев изиграха добър дуел против именития си противник, само че в последна сметка по този начин и не откриха път към вратата на " гробарите ".

Това обаче стори Матеус Сулданя в 23-ата минута, когато бразилецът се употребява от извеждащо подаване на собствен съотборник и преодоля вратарят Федерико Бариос, реализирайки единствения гол в срещата.

По този метод Ботев Враца позволи втора загуба в контролите си по време на зимната подготовка, откакто преди няколко дни отборът отстъпи и на втородивизионния Монтана.

В идната си инспекция на кипърска земя пък врачани ще премерят с първенеца на Сърбия - Цървена звезда, като мачът ще се организира на 1 февруари (четвъртък).