Отборът на Барселона постигна четвърта поредна победа в Ла Лига,

...

Меси, Суарес и Гризман качиха "Барселона" на върха

Отборът на " Барселона " реализира четвърта поредна победа в Ла Лига, откакто се наложи с 3:0 като посетител над " Ейбар ". Така каталунците оглавиха класирането, като са с точка повече от " Реал " Мадрид, който тази вечер гостува на " Майорка ".

Каталунците завоюваха с лекост с голове на атомното трио Гризман-Меси-Суарес.

Антоан Гризман откри резултата в 13-ата минута. Французинът бе изведен самичък против вратаря от Клеман Ленгле и невъзмутимо пусна топката около стража. Гризман бе в основата и на втория гол в 58-ата минута, откакто ловко чукна топката към Лионел Меси и аржентинската звезда от чиста позиция не сбърка за 2:0.

Крайното 3:0 оформи Луис Суарес в 66-ата минута. Меси излезе самичък против стража на " Ейбар " и подаде на Суарес, който на празна врата се разписа за крайното 3:0.
Източник: btvnovinite.bg