Отборът на Аталанта не срещна особени трудности в днешния двубой

...

Аталанта без проблем срещу Сасуоло за Купата на Италия

Отборът на Аталанта не срещна особени компликации в днешния дуел за Купата на Италия против Сасуоло. Домакините надделяха своя противник с 2:1.

Наполи продължава напред за Копа Италия

Лоренцо Инсине класира " партенопеите " за четвъртфинал

Андреас Корнелиус откри резултата още в 16-ата минута, а Рафаел Толой удвои с глава след половин час игра.

Малко преди края, гостите съумяха да върнат един гол, откакто Толой си означи злополучен автогол, само че не съумяха да доближат до равнене, макар че имаха числено преимущество на терена. В 89-ата минута Куртич получи червен картон и бе изпъден.

След като Наполи към този момент победи Удинезе, в този момент ще одобри Аталанта при започване на януари. По-късно през днешния ден пък Рома се изправя против Торино, а носителят на трофея - Ювентус - против Дженоа.