Отборът на Арсенал за пореден път не успя да постигне

...

Арсенал се измъкна с точка срещу Бърнли

Отборът на Арсенал за следващ път не съумя да реализира победа, завършвайки 0:0 при гостуването на Бърнли в дуел от 25-тия кръг на Висшата лига. Най-близо до откриването на резултата в срещата беше Джей Родригес в 78-та минута, само че ударът му от упор срещна горната греда и падна навръх гол линията, без да я премине.

Първото съществено състояние в срещата пристигна в 15-та минута. Пиер-Емерик Обамеянг беше изведен зад отбраната на Бърнли на срелкова позиция, само че не съумя да си настройки добре тялото и дори не съумя да уцели вратата. защитавана от Ник Поуп.

Пет минути по-късно Бърнли имаха два следващи шанса след осъществявания на ъглови удари, само че и в двата случая Бернд Лено беше на място, с цел да избие.
Източник: fakti.bg