Отборът на Арсенал (Тула) постигна важна победа с 1:0 в

...

Георги Костадинов изгледа от пейката победа на Арсенал

Отборът на Арсенал (Тула) реализира значима победа с 1:0 в гостуването си на Криля Советов от 21-ия кръг на съветската Премиер лига. Българският национал Георги Костадинов обаче не взе присъединяване в срещата и остана на аварийна пейка.

Единственият гол в мача падна в 66-ата минута на второто полувреме. Тогава " Артилеристите " проведоха страхотна офанзива на скорост, Сергей Ткачов пусна извеждащ пас за Лука Джарджевич, който невъзмутимо осъществя за 0:1.

Така Арсенал остава в борбата за Европа, като се изкачи до 6-ото място с 30 точки. Криля Советов пък остава в долната половина на таблицата на 11-ото място с 24 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ
Премиер Лига 21 кръг, петък 29 март  Криля Советов 0:1краен резулат  Арсенал Тула