Отборът на АПОЕЛ (Никозия) победи с 2:1 Омония в гостуването

...

Костадинов напред за Купата на Израел

Отборът на АПОЕЛ (Никозия) победи с 2:1 Омония в гостуването си от 1/4-финала за Купата на Кипър. По този метод Георги Костадинов и компания отстраниха своя противник и се класираха за идната фаза на шампионата. Българският национал изигра цялостни 90 минути, макар че получи жълт картон в края на първото полувреме.

Успехът на състава от Никозия обаче пристигна много мъчно. Домакините първи откриха резултата посредством Карим Ансарифард в 29-ата минута.АПОЕЛ изравни посредством Андреас Каро в 52-рата минута, само че в 69-ата минута гостите останаха в понижен състав, откакто голмайсторът Каро получи втори жълт и червен картон. Въпреки това " жълто-сините " измъкнаха успеха с попадение на Далсио в 86-ата минута.

Източник: novsport.com