От УЕФА официално обявиха точните дати и часове за мачовете

...

Ясни са точните дати и часове за мачовете на Ботев срещу Марибор

От УЕФА публично оповестиха точните дати и часове за мачовете на Ботев против словенския Марибор от първия прелиминарен кръг в Лига Европа.
Прочетете още
Първата среща ще се играе на 11 юли (четвъртък) от 21:00ч. на стадион " Христо Ботев " в Пловдив. Това действително ще е първият мач на Ботев от 29 години на Колежа в мач от евротурнирите. За последно " канарчетата " домакинстваха на клубния си стадион за мач в Европа на 12 септември 1995г. при равенството 1:1 против испанския Севиля в среща от Купата на УЕФА.

Реваншът ще е на 18 юли (четвъртък) от 21:15ч. на стадион " Людски врът " в словенския град Марибор.

Победителят от тази двойка продължава към втория прелиминарен кръг на Лига Европа, където ще срещне гръцкия гранд Панатинайкос.

Загубилият ще играе във втория прелиминарен кръг на Лигата на конференциите против румънския Университатеа Крайова.
Източник: trafficnews.bg