От ЦСКА - София се похвалиха с продадени 1400 виртуални

...
От ЦСКА - София се похвалиха с продадени 1400 виртуални
Коментари Харесай

От ЦСКА - София се похвалиха с 1400 продадени виртуални билета за мача в петък

От ЦСКА - София се похвалиха с продадени 1400 виртуални билета единствено за първите два дни на акцията “Да напълним Армията ”. Идеята е да бъде разпродаден изцяло стадион “Българска войска ” за мача в петък против Ботев (Враца), като почитателите могат да закупуват пропуските си и виртуално. Ето какво пишат от клуба:
 С три корнера ЦСКА - София би Славия в трилър, червени картони и тежка травма белязаха мача С три корнера ЦСКА - София би Славия в трилър, червени картони и тежка травма белязаха мача
“1400 виртуални билета са продадени в първите дни на акцията " Да напълним Армията "

В идващите пет дни почитателите на ЦСКА от целия свят могат да закупят своя виртуален входен ваучър за идния дуел с Ботев (Враца) и да оказват помощ за постигането на задачата - разпродаден стадион " Българска войска " за мача в петък.

Подкрепи обичания тим - всички доходи от виртуалните билети ще бъдат преведени по дарителската сметка на клуба.

Нека още веднъж напълним " Армията " - този път виртуално, от всяка точка на света!

#ПовечеОтОтбор

Купи своя билет тук "
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР