Ох на батко! Изтече чат на Вергов и младото му гадже
От седмица насам се знае, че Вергов май е залюбил атлетката Александра Начева. Двамата бяха видяни по време на разходка в столицата, на която не криеха близостта си.
Новата възлюбена на артиста май не е толкоз нова…
Започва кариерата си с опити в скока на дължина и тройния скок. През 2017 година печели сребърен орден в тройния скок на международното състезание до 18 години в Найроби, Кения. През 2018 година на европейското състезание в Гьор, Унгария още веднъж печели сребърен орден в тройния скок.
На 15 юли 2018 година печели златен орден на международното състезание по лека атлетика до 20 години в Тампере, Финландия. По този метод става първия български спортист постигнал това след триумфа на Тезджан Наимова през 2006 година в същата възрастова група. Начева става и втория български спортист спечелил юношески златен орден в тройния скок след Тереза Маринова (14.62 м) през 1996 година в Атланта.
Въпреки, че връзката им стана очевидна за общественото око едвам преди седмица, двамата се занимават от повече време в сравнение с си мислим. Освен, че Вергов я следва във всички обществени мрежи и харесва фотосите й, артистът не крил благосклонностите си към нея още преди месеци, написа „ България през днешния ден “.
Ето по какъв начин Вергов свалял Начева до момента в който тя се възвръща от интервенция
„ Идеална си. И да ти кажа почтено, в Париж ще е доста неприятно времето и ужасно доста хора, и въздуха им нещо не е доста, то там и храната някак, пък и шумно и безпорядък, абе не си е работа. Мога да ти върша смехории, до момента в който се възстановяваш. Те моите не са смешни, само че най-малко ще съм опитал “, написа артистът на шампионката.
„ Много благодаря! А и с RyanAir за 20€ съм там…ей го къде е…друго си е Лос Анджелис “, дава отговор Алекс.
Както към този момент се знае артистът е с 31 години по-възрастен от атлетката. Той е на 54, а Александра едвам на 23./show.blitz.bg




