От пуснаха официално изявление, в което информират своите привърженици за

...
От пуснаха официално изявление, в което информират своите привърженици за
Коментари Харесай

ЦСКА-София: Емблемата ще браним дори с кръвта си

От пуснаха публично изказване, в което осведомят своите последователи за " нов високомерен опит за посягане върху емблемата на ЦСКА ".

" Ето цялото изказване:

Армейци,

осведомяваме Ви, че е налице нов високомерен опит за посягане върху емблемата на ЦСКА. Емблемата, която публично и съгласно всички правила и закони в тази страна принадлежи на ЦСКА.

Не желаеме още веднъж да подсещаме през какви премеждия и процедури преминахме, какви средства и запаси вложихме, с цел да бъде емблемата още веднъж на своето изконно и полагащо се място, а точно - на стадион „ Българска войска “, грееики блестящо на гърдите на екипите на нашите футболисти.

Опитът за офанзива и жестоко тъпчене на всевъзможни законови и морални полезности няма да Ви изненада. Няма да Ви изненада и от къде идва. Отново от самозванците без стадион и аудитория, изкуствено основани, с цел да разделят армеиската общественост. Отново господата моралисти са намерили някакви претекстове, процедурни алабалистики и запетаики в наредбите и какво ли не, с цел да подадат пред Патентно ведомство на Република България своето неуместно искане за анулация на регистрацията на притежаваните от клуба ни знак и комерсиална марка.

Ще ви осведомяваме навреме по какъв начин се води и по какъв начин ще спечелим тази нова борба. Искаме да Ви уверим, че клубът ни ще пази докраи своите ползи, воден от веруюто на армеиската аудитория:

“Емблемата ще браним даже с кръвта си “...
СНИМКА: cska.bg efbet Лига 6 кръг, неделя 20 септември  ЦСКА-София 20:30предстои  Лудогорец
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР