От пресцентъра на МВР съобщиха, че са се самосезирали и

...
От пресцентъра на МВР съобщиха, че са се самосезирали и
Коментари Харесай

Спипаха депутат с няколко тежки нарушения на пътя, той се оправда, че имал много работа

От пресцентъра на Министерство на вътрешните работи оповестиха, че са се самосезирали и към този момент са съставили и връчили на Пейков акт за административно нарушаване

Депутатът от ПП-ДБ Манол Пейков е сниман да нарушава разпоредбите за придвижване по пътищата в центъра на София. Видеото се популяризира в обществените мрежи. На клипа се вижда, че депутатът е спрял на спешни в бус лента и под знак за неразрешено прекъсване и паркиране на централния столичен бул. „ Васил Левски “.

Народният представител слиза от автомобила, а откакто се връща в него прави и неразрешен противоположен завой – през двойна непрекъсната маркировка.

От пресцентъра на Министерство на вътрешните работи оповестиха за bTV, че са се самосезирали и към този момент са съставили и връчили на Пейков акт за административно нарушаване. На депутата е наложена санкция от 100 лв., от които 50 лв. за погрешно паркиране и

От бТВ са потърсили Манол Пейков за коментар, само че от пресцентъра на партията отказали коментар и ни изпратили като позиция неговия пост във във Facebook във връзка със случая:



„ Става въпрос за няколко нарушаване и всички те съставляват заплаха за придвижването. Тази права е с изключително интензивно придвижване “, разяснява пред bTV Красимир Георгиев, ръководител на УС на Асоциация за квалификацията на автомобилистите в България.
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР