От пресцентъра на МВР излязоха с подробности за катастрофата между

...
От пресцентъра на МВР излязоха с подробности за катастрофата между
Коментари Харесай

МВР-Враца: Има пострадал при вчерашната катастрофа между Бяла Слатина и Борован

От пресцентъра на Министерство на вътрешните работи излязоха с детайлности за злополуката сред Бяла Слатина и Борован.
Припомняме, че пътният случай стана към 9 часа през вчерашния ден, а за него писа BulNews.



Катастрофирал е лек автомобил „ Фолксваген Поло “, който бил ръководен от 39-годишна жена от Бъркачево. До случая се е стигнало, откакто задната дясна гума на колата се откъснала. Вследствие на това дамата, която е със стаж зад кормилото от 1 година, изгубила надзор над ръководството. Тогава автомобилът излязъл вдясно по посока на придвижването си отвън пътя и се блъснала в крайпътен склон.
След произшествието на мястото дошъл екип униформени, който тествал шофьорката за приложимост на алкохол. Дрегерът отчел негативен резултат.
Вследствие на злополуката дамата е потърпевша леко. Тя е прегледана в незабавния център на болничното заведение в Бяла Слатина и е освободена с наблягане в региона на лявото рамо.
Причината за злополуката е техническа нередовност по автомобила.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР