От полицията в Благоевград съобщиха за пътен инцидент в района

...
От полицията в Благоевград съобщиха за пътен инцидент в района
Коментари Харесай

Трима загинаха в пътни инциденти край Гоце Делчев, Шипка и Сливо поле

От полицията в Благоевград оповестиха за пътен случай в региона на Гоце Делчев. От Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи (ОД на МВР) показаха, че случаят е станал към 18:10 часа на пътя сред Гоце Делчев и Долно Дряново.

По първична информация, заради здравословен проблем, 57-годишен лидер на лек автомобил " Опел " е изгубил надзор над автомобила, който е навлязъл в лентата за насрещно придвижване и се е блъснал в лек автомобил " Ситроен ".

От полицията оповестиха, че 57-годишният мъж е умрял. Движението в региона се контролира от полицейските чиновници на място.

По-рано през днешния ден поради злополука беше лимитирано придвижването по пътя сред Симитли и Разлог.

Починал е единият от потърпевшите в злополуката край град Шипка сред лек автомобил и два мотоциклета, която затвори за придвижване пътя Казанлък - Габрово.

Това потвърдиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Стара Загора. Починалият е единият от мотоциклетистите – на 52 години.

По-рано през днешния ден от полицията оповестиха, че случаят е настъпил към 17:50 часа сред лек автомобил, ръководен от 25-годишен мъж и два мотоциклета, ръководени от мъже на 52 и на 53 години и че са потърпевши водачите на двата мотоциклета и 47-годишна жена, пътувала на единия мотоциклет.

Въведен е обходен маршрут през град Шипка, а трафикът се контролира от полицейски екип.

Един човек е умрял, а двама са ранени при злополука сред автомобил и мотоциклет край Сливо поле в Русенско, заяви районният представител на Министерство на вътрешните работи в Русе Даниела Малчева.

Сигналът за случая е постъпил довечера. По първични данни мотоциклет, движещ се в посока Силистра, е подхванал маневра, навлязъл е в лентата за насрещно придвижване и се е блъснал челно в лек автомобил. При удара мотоциклетистът е умрял за място.

Веднага на място са изпратени екипи на полицията и на незабавната помощ. Шофьорът и пасажер от колата са откарани за обзор в русенска болница. От незабавната помощ оповестиха за Българска телеграфна агенция, че двамата са с контузии.

Движението в региона е затруднено и се контролира от екипи на полицията.

Причините за случая е обясняват.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР